Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Червоний хрест завітав до КТТ

Як врятувати життя людині, що подавилася? Як надати першу допомогу людині з частковою або повною ядухою? Це і багато іншого розповіли представники організації Червоного Хреста.

Студенти із 36-А групи також дізналися про історію цієї організації, її структуру та підрозділи.

Інструктори Червоного Хреста розповіли, що з дня утворення МКЧХ в 1863 році єдиною його метою є надання захисту і допомоги жертвам збройних конфліктів та інших ситуацій насильства. Він прагне досягти цієї мети, здійснюючи свою діяльність безпосередньо на місцях в різних країнах світу, а також сприяючи розвитку міжнародного гуманітарного права (МГП) і закликаючи уряду і всіх, хто носить зброю, дотримуватися його. Він докладає зусилля для активізації гуманітарної діяльності, керуючись принципами Женевських конвенцій і Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.
Потім інструктори навчили дівчат надавати першу медичну допомогу. Спочатку вони показали, як допомогти людині при частковій або повній ядусі та продемонстрували прийом Геймліха. Після чого майбутні бухгалтери навчилися робити непрямий масаж серця і штучне дихання.
А ще співробітники Червоного Хреста розповіли, як діяти в надзвичайних ситуаціях. Наприклад, студенти дізналися, що потрібно робити, якщо на вулиці вони побачать людину, що лежить без свідомості.

Кожен студент мав змогу потренуватися в наданні першої допомоги на спеціальному манекені. Потрібно відзначити, що з першого разу освоїти всі прийоми виявилося не легким завданням.

Завдяки представникам Червоного Хреста звичайний урок санпідготовки перетворився в справжній тренінг і став джерелом дуже корисної інформації. Студентам сподобалася така форма роботи на уроці.

                                                             

Категорія: Мої статті | Додав: ANNA (23.02.2017)
Переглядів: 52 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Неділя, 27.05.2018, 08:08
Вітаю Вас Гість

Категорії розділу

Мої статті [179]

Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайту

 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites
 • Статистика


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0