Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Спортивні події у КТТ!

Студенти Краматорського технологічного технікуму взяли участь у ряді спортивних змагань.

23 березня, в рамках проведення першості технікуму з настільного тенісу, відбулися змагання серед юнаків, 1-4 курсів. У змаганнях взяли участь 12 осіб, турнір проходив за олімпійською системою. В результаті проведених зустрічей, переможцем став Едуард Володченко, студент групи 16 - Б Друге місце зайняв Олександр Кутейко – група 16 -Б Третє місце - Микита Подорожний - група 16 – Б.

15 березня, на базі спорт.комплексу МК ДДМА, проходили змагання за  першість Донецької області з волейболу, в якому брала участь команда нашого технікуму. У змаганнях брали участь команди зі Слов'янська, Дружківки, Костянтинівки, Бахмута, Краматорська. Згідно регламенту, команди були розділені на дві підгрупи, в яких були проведені ігри по круговій системі. В результаті відбіркових ігор, наша команда, за підсумками набраних очок, посіла 4 місце, що для змагань такого рівня, є гарним результатом, враховуючи рівень підготовки і склад команд, що брали участь у змаганнях, серед яких були спортсмени, які мають досвід виступів на першості України. Хлопці показали злагоджену гру, вміло застосовували технічні і тактичні дії в атаці і обороні, що призвело до хорошого результату. Склад команди: Едуард Володченко ,Здоревський Владислав, Ян Калінський, Лазарєв Данило, Колобилін Роман Олегович, Яворський Дмитро Симонов Артем Козирєв Іван ,Олександр Кутейко, Микита Подоржный , Молибога Максим

Категорія: Мої статті | Додав: ANNA (26.03.2017)
Переглядів: 96 | Рейтинг: 5.0/1