Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Вітаємо команду футболістів КТТ!

12 квітня в Слов'янську пройшов Чемпіонат області з футболу серед студентів ВНЗ 1-2 р. а.

В змаганнях брали участь 8 команд з різних міст: Краматорська, Дружківки, Костянтинівки, Слов'янська, Бахмуту.

В результаті проведених ігор, в груповому турнірі наша команда здобула дві перемоги, обігравши чемпіонів Слов'янського району і вийшла у фінал, де зіграла зі збірною командою Дружківских технікумів, фаворитом цього чемпіонату.

Фінальна гра виявилася досить складною, йшла жорстка боротьба на всіх ділянках поля, команди грали на контратаках, завдаючи численних ударів по воротах суперника.

В результаті наша команда поступилася фаворитам, але зайняла 2 місце, що для змагань такого рівня є відмінним результатом.

ВІТАЄМО НАШИХ ХЛОПЦІВ!!!

Склад команди: Здоревский Владислав, Володченко Едуард, Приходько В'ячеслав, Молибога Максим, Ян Калінський, Кутейко Олександр, Кінденко Владислав, Симонов Артем, Бутенко Іван, Геровкин Валерій.

Кращий воротар турніру: Володченко Едуард.

Тренери команди : Полях А. В., Забуга Р. А.

Категорія: Мої статті | Додав: ANNA (13.04.2017)
Переглядів: 87 | Рейтинг: 5.0/2