Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Всеукраїнський день бібліотек у КТТ

До Всеукраїнського дня бібліотек у Краматорському технологічному технікумі відбулися такі заходи: виставка «Книги – ювіляри 2017 року» в читальному залі, буккросинг, анкетування з метою дослідження читацьких інтересів, а студенти – першокурсники відвідали виховний захід «Читання – фактор успіху», де дізналися, що читання сприяє створенню всебічно розвинутих особистостей. Але з читанням дуже часто відбувається те ж саме, що і з фізичними вправами: ніхто не сперечається з їх користю для здоров’я, але далеко не всі присвячують спорту хоча б декілька годин на тиждень. Ось чому читання не є обов'язком, але є можливістю отримання естетичного задоволення від пізнання навколишнього світу.

Переглянувши відеоряд про користь читання, студенти дізналися, що, в першу чергу, читаючи художню книгу, ми використовуємо власну фантазію, доповнюючи картину описану автором. Надалі отримуємо розуміння, що книга краща за фільм тому, що при читанні ми змальовуємо в голові картинку саме таку, яка подобається нам, а не режисеру або акторам. По-друге, гарна книжка розкриває характери героїв, дає зрозуміти як у тій чи іншій ситуації поводять себе люди. Читаючи різноманітну літературу ми поступово стаємо ерудованим співрозмовником, здатним підтримати розмову на будь-яку тему. По-третє, завдяки читанню підвищуємо власну обізнаність, дізнаємося про те, що відбувається у світі навколо нас. Отримані у процесі читання нові знання та відкриття можуть принести велику користь. Наприклад, ми набуваємо здатність бачити речі з різних точок зору, читаючи різні видання на однакову тематику, або книги, ідеї яких різняться з нашою власною думкою. Якщо ми переживаємо важкі часи, то з книжок можна дізнатися про людей, які потрапляли в подібні ситуації, виявити звідки вони брали сили не здаватися та йти далі. Не треба забувати, що читання майстрів художнього слова позитивно впливає на власну мовну практику. Регулярно читаючи, ми поліпшуємо здатність висловлювати власні думки. На відміну від знань, що ми отримуємо завдяки кіно та телебаченню, лише читання підвищує нашу розумову активність, оскільки завдяки йому ми змушені будувати власний вигаданий світ, а не отримуємо готові візуальні образи. А ще можемо стати більш продуктивними, краще використовувати технології, скористатися чужим досвідом, пережити пригоди інших людей та багато іншого. Постійне отримання нових ідей із книжок допомагає розвинути здатність генерувати власні.

Всеукраїнський день бібліотек – це свято не тільки професійне, а й загальнонародне, адже кожна людина хоча б раз в житті була в бібліотеці!

                                                                              

Категорія: Мої статті | Додав: ANNA (01.10.2017)
Переглядів: 61 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Неділя, 27.05.2018, 08:13
Вітаю Вас Гість

Категорії розділу

Мої статті [179]

Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайту

 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites
 • Статистика


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0